Prečo BAUHAUS?

Sme stabilnou medzinárodnou spoločnosťou so silným zázemím. Potrpíme si však taktiež na priateľskú atmosféru, príjemné pracovné prostredie a možnosť kariérneho rastu. Našim zamestnancom ponúkame veľa zaujímavých benefitov.

Prvé odborné centrum BAUHAUS bolo otvorené pred viac než 50 rokmi v nemeckom Mannheime. Odvtedy sme sa stali pre milióny zákazníkov tradičným miestom, kam prichádzajú nakúpiť všetko potrebné pre dom, dielňu alebo záhradu. V Českej republike sme otvorili prvú predajňu v roku 1993 a teraz tu pôsobíme už v piatich mestách.

Chcete byť medzi nami?

  • Naším cieľom je byť najlepší v tom, čo robíme.
  • Chceme zákazníkom ponúkať vysokú kvalitu tovaru a skvelý servis. Na to potrebujeme kvalitných a nadšených zamestnancov na všetkých pozíciách.
  • Dajte nám o sebe vedieť. Oceníme vaše nápady, skúsenosti, schopnosti aj nasadenie.
  • Príďte sa o tom presvedčiť a posuňme sa spoločne vpred.

Na čo sa môžete tešiť?

2× ročne hodnotiace prémie Viac peňazí na dovolenku alebo na vianočné darčeky? 2× ročne získate hodnotiacu prémiu v čase, keď sa to hodí najviac.
Príjemný kolektív Vieme, že spoločne sme silnejší. Ťaháme za jeden povraz a vzájomne sa podporujeme.
Ideálny pracovný čas Potrebujete si odskočiť do banky alebo na úrad? Vďaka zmenám v krátkom a dlhom týždni je to hračka (odborné centrá). Na centrále vás zas čaká flexibilný pracovný čas, prispôsobíte si ho teda svojim potrebám.
Obratové prémie Chcete pracovať ako odborný predajca, pokladník alebo na inej pozícii priamo v odbornom centre? K výplate môžete získať peniaze navyše pri splnení plánovaného obratu predajne.
Intenzívne odborné školenia Stanete sa odborníkmi vo svojom odbore. Zaistíme vám potrebné vzdelanie aj prehľad o novinkách.
Vianočné darčeky Ježiško počas Vianoc nadeľuje aj u nás! A to poukaz na nákup stromčeka, kapra a sortimentu BAUHAUS.
Zľava na služby Potrebujete niečo opraviť alebo previezť a nemáte na to vybavenie? Za zamestnaneckú cenu si môžete požičať náradie alebo príves v našej požičovni v odbornom centre BAUHAUS.
Kariérny postup Na budovanie kariéry kladieme v BAUHAUS veľký dôraz, pretože veríme, že spoločne s rastom našich zamestnancov rastie aj celá spoločnosť.
Rôznorodá práca Každý deň to isté a stále dookola? To u nás nečakajte. V BAUHAUS je práca zábavou a každý deň sa stretávate s novými situáciami. Nudiť sa nebudete.
Perspektívne zamestnanie Pracujte v stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím s istou výplatou každý mesiac.
Zľava na odber tovaru Ako zamestnanec nakúpite vybraný sortiment BAUHAUS výhodnejšie.
Firemné párty Užijete si veľa zábavy s kolegami, či už na vianočnom večierku, alebo na letnej gril párty.
Rodinná atmosféra U nás ste viac ako len zamestnanec, ste súčasťou tímu, na ktorom záleží.
  • 19 krajín Európy
  • 273 odborných centier
  • 17000 zamestnancov
  • 130000 produktov
  • 6 miest na Slovensku a v ČR