Prečo BAUHAUS?

Sme stabilná a ekonomicky silná spoločnosť. Svojim zamestnancom ponúkame príjemné pracovné prostredie s množstvom zaujímavých benefitov. Ako kolegovia sa navzájom rešpektujeme a spolupracujeme. Pridajte sa aj vy do nášho tímu a uvidíte sami!

BAUHAUS znamená pre milióny zákazníkov tradičné a obľúbené miesto, kam prichádzajú nakúpiť všetko potrebné pre dom, dielňu a záhradu. Prvé odborné centrum bolo otvorené pred viac ako 50 rokmi v nemeckom Mannheime. Na Slovensku máme zatiaľ jednu predajňu, kde pomáhame zákazníkom už od roku 2015. 

Prečo byť medzi nami?

  • Snažíme sa byť najlepší v tom, čo robíme. 
  • Zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu tovaru a skvelý servis. K tomu potrebujeme kvalitných a nadšených zamestnancov na všetkých pozíciách.
  • Oceníme vaše nápady, skúsenosti, schopnosti aj pracovné nasadenie.
  • Pridajte sa k nám a posuňme sa spoločne vpred.

Na čo sa môžete tešiť?

2× ročne hodnotiace prémie Viac peňazí na dovolenku alebo na vianočné darčeky? 2× ročne získate hodnotiacu prémiu v čase, keď sa to hodí najviac.
Rôznorodá práca U nás sa nudiť nebudete. Takmer každý deň sa stretnete s novými situáciami, čo robí našu prácu zaujímavú.
Dobrá partia ľudí U nás má šancu každý – či už ste absolvent na začiatku svojej kariéry, mamička po materskej dovolenke alebo pracujúci vo veku 50+. Pre nás je dôležitá chuť pracovať a podporovať sa navzájom.
Ideálny pracovný čas Potrebujete si skočiť do banky alebo na úrad? Vďaka zmenám v krátkom a dlhom týždni na našich predajniach je to hračka.
Obratové prémie Chcete pracovať ako odborný predajca, pokladník alebo na inej pozícii priamo v odbornom centre? K výplate môžete získať peniaze navyše pri splnení plánovaného obratu predajne.
Odborné školenia Pokiaľ ste si neni plne istí svojimi znalosťami nášho sortimentu, nevadí. Zaistíme vám školenia priamo od dodávateľov aj pravidelný prehľad o novinkách.
Vianočné darčeky Ježiško cez Vianoce nadeľuje aj u nás! A to poukaz na nákup vianočného stromčeka, kapra a sortimentu BAUHAUS na našich predajniach.
Zľava na služby Potrebujete niečo opraviť alebo previezť a nemáte na to vybavenie? Za zamestnaneckú cenu si môžete požičať náradie alebo príves v našej požičovni v odbornom centre BAUHAUS.
Stabilita a istota Pracujte v stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, s istotou výplaty každý mesiac.
Zľava na odber tovaru Ako zamestnanec nakúpite vybraný sortiment BAUHAUS výhodnejšie.
Čas stretávania aj mimo práce Okrem práce budete mať príležitosť užiť si zábavu s kolegami, či už na vianočnom večierku alebo počas športového dňa (tzv. grill fest).
Pracovné a životné jubileá V prípade narodenín, svadby, narodenia dieťaťa alebo pri pracovnom jubileu vám patrí mimoriadny benefit.
  • 19 krajín Európy
  • 273 odborných centier
  • 17000 zamestnancov
  • 130000 produktov
  • 6 miest na Slovensku a v ČR