Ďakujeme za váš záujem, ale pozícia už bohužiaľ nie je aktuálna. Môžete nám aj tak skúsiť poslať svoj životopis pomocou formulára nižšie, možno pre vás niečo nájdeme.

Predajca - DREVO ( stavebné elementy )

Drevo je element vytvárajúci teplo domova. Baví Vás práca s týmto voňavým materiálom? Príďte uplatniť svoju fyzickú zdatnosť a orientáciu v sortimente dreva a pridajte sa k nášmu priateľskému kolektívu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ústretovým prístupom poradíte našim zákazníkom so sortimentom oddelenia dreva
  • Budete sa starať o plynulý chod oddelenia a jeho udržiavanie ( vystavovanie nových výrobkov a ich prezentácia na oddelení, kontrola cien výrobkov, dopĺňanie tovaru )
  • Čaká Vás jednoduchá práca na PC ako napr. vyhľadanie sortimentu, vybavenie zákazníckej objednávky, sledovanie noviniek
  • Pracovať budete aj s VZV

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vaša ústretovosť a komunikačné schopnosti so zákazníkmi sú pre Vašu pozíciu kľúčové
  • Čaká Vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť
  • Uplatníte Vašu odolnosť voči stresu v napätých situáciách
  • Máte výhodu ak máte skúsenosti s VZV a Vaša fyzická zdatnosť je tiež vítaná
  • Požadujeme užívateľskú počítačovú gramotnosť

Zamestnanecké výhody, benefity

Mzda brutto 977 €

Staňte sa členom nášho tímu a môžete sa tešiť z benefitov :
  • peniaze naviac pri splnení obratu predajne
  • práca v príjemnom kolektíve
  • zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok za narodeniny
  • zmeny v dlhých a krátkych týždňoch
  • 2x ročne hodnotiace prémie
  • zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
  • vianočná poukážka na nákup kapra a stromčeka
  • zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
  • motivačné odmeny za výkon a lojalitu
  • školenie pre nových zamestnancov

Je pozícia predajca - drevo ( stavebné elementy ) vhodná práve pre vás?

Vyplňte nasledujúci formulár a pošlite nám svoj životopis.

  • 19 krajín Európy
  • 273 odborných centier
  • 17000 zamestnancov
  • 130000 produktov
  • 6 miest na Slovensku a v ČR