Ďakujeme za váš záujem, ale pozícia už bohužiaľ nie je aktuálna. Môžete nám aj tak skúsiť poslať svoj životopis pomocou formulára nižšie, možno pre vás niečo nájdeme.

Vedúci oddelenia Záhrady

Rozširujeme náš tím! Hľadáme spoľahlivého Vedúceho na odd. ZÁHRADA ( Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie menšieho tímu ľudí (motivácia, vedenie, rozvoj zamestnancov, dodržiavanie postupov a procesov na predajni)
  • Zabezpečenie a kontrola kvalifikovaného poradenstva pre zákazníkov
  • Spoluzodpovednosť za zabezpečenie sortimentu daného oddelenia a vyznať sa v záhradkárskom a záhradníckom sortimente
  • Intenzívna práca so záhradkárskym a záhradníckym sortimentom – vhodná prezentácia tovaru s dôrazom na akčný sortiment a s ohľadom na sezónne výkyvy, priama zodpovednosť za objednávanie tovaru a udržiavanie optimálnej skladovej zásoby
  • Podpora riaditeľa predajne v dosahovaní spoločných cieľov
  • Starostlivosť o chod oddelenia
  • Kontrola a príjem tovaru
  • Riešenie reklamácií s dodávateľmi
  • Práca s PC
  • Inventúra

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Výhodou je vyznať sa v záhradkárskom a záhradníckom sortimente
  • Požadujeme preukázateľné skúsenosti vo vedení menšieho tímu ľudí (min. 2 roky)
  • Uprednostňujeme kandidátov so skúsenosťami z predaja
  • Radi u nás privítame samostatných, spoľahlivých, iniciatívnych a komunikatívnych kolegov ochotných učiť sa novým veciam
  • Počítame s tým, že vám nie je cudzia práca na počítači a nezľaknete sa riadiť VZV
  • Predpokladáme čistý register trestov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Mzda brutto 1 300 EUR
  • Každý mesiac obratové prémie
  • Dvakrát ročne hodnotiace prémie
  • Každý mesiac motivačné prémie
  • Jedinečná šanca pre budovanie kariéry
  • Odborné školenia
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Zľava na odber tovaru 10 %
  • Príspevok na Vianoce
  • Prémia za jubileum
  • Zlaté hodinky za 10 ročné jubileum
  • Zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
  • Zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
  • Pracovný fond 38,75 h/týždeň
  • Grillfest
  • Vianočný večierok
  • Práca v príjemnom kolektíve
  • Odmeny za výkon a lojalitu

Je pozícia vedúci oddelenia záhrady vhodná práve pre vás?

Vyplňte nasledujúci formulár a pošlite nám svoj životopis.

  • 19 krajín Európy
  • 273 odborných centier
  • 17000 zamestnancov
  • 130000 produktov
  • 6 miest na Slovensku a v ČR